Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Rühmad Muu personal

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Kairi Rinaldo

direktor
5887 9388
direktor@sindilasteaed.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Reine Tänav

õppealajuhataja
514 3526
juhasetaitja@sindilasteaed.ee


Velli Gerne

majandusjuhataja
525 9627
majandus@sindilasteaed.ee

Rühmad (13)

rühm Krõllid

rühmad
5366 6306
krollid@sindilasteaed.ee


rühm Lepatriinud

rühmad
5344 3225
lepatriinud@sindilasteaed.ee


rühm Mesimummid

rühmad
5330 6448
mesimummid@sindilasteaed.ee


rühm Midrilinnud

rühmad
5919 0085
midrilinnud@sindilasteaed.ee


rühm Mürakarud

rühmad
5919 3351
murakarud@sindilasteaed.ee


rühm Naerukillud

rühmad
5336 6329
naerukillud@sindilasteaed.ee


rühm Nublud

rühmad
59191153
nublud@sindilasteaed.ee


rühm Pesamunad

rühmad
5349 6116
pesamunad@sindilasteaed.ee


rühm Puhhid

rühmad
5919 2090
puhhid@sindilasteaed.ee


rühm Päikesejänkud

rühmad
59190918
paikesejankud@sindilasteaed.ee


rühm Rõõmuraasud

rühmad
5345 4175
roomuraasud@sindilasteaed.ee


rühm Sipsikud

rühmad
5343 4490
sipsikud@sindilasteaed.ee


rühm Tibud

rühmad
5348 6255
tibud@sindilasteaed.ee

Muu personal (7)

Rita Reilent

muu personal
5330 8337
sekretar@sindilasteaed.ee

Lisainformatsioon: 

sekretär

Vastuvõtuaeg:

E-R 8-16

Astrid Närep

muu personal
5616 5565
astridnarep@gmail.com

Lisainformatsioon: 

üldlogopeed


Astrid Puls

muu personal
5680 6608
logopeed@sindilasteaed.ee

Lisainformatsioon: 

tasandusrühma logopeed


Marlen Reimann

muu personal
5344 3033
tervishoid@sindilasteaed.ee

Lisainformatsioon: 

tervishoiutöötaja


Helle Tõkke

muu personal
5303 8002
liikumine@sindilasteaed.ee

Lisainformatsioon: 

liikumisõpetaja


Ülle Jantson

muu personal
5303 8838
muusika@sindilasteaed.ee

Lisainformatsioon: 

muusikaõpetaja


Köögi kokad

muu personal
5309 3850
kokk@sindilasteaed.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.