Lastevanemate koosolekud

05/09/2018 - 13:56

Juulis töötab üks valverühm

29/06/2018 - 15:03

02 -31. juuli 2018 on Sindi Lasteaias avatud üks valverühm asukohaga B-korpuse 2. korrus, Nublude rühmaruum

Fonolukul klahv nr. 3

Lasteaias on külalised

29/06/2018 - 14:56

Esmaspäeval, 02. juulil külastavad ja tulevad lasteaiaga tutvuma Riisipere lasteaia töötajd.

17. juunil olid lasteaial külas kolleegid Tallinna Pirita Lasteaiast.

Hoolekogu koosolek

22/06/2018 - 12:00

28. juunil algusega kell 17.00 lasteaia peretoas hoolekogu koosolek

• keelekümblusrühma asutamise kooskõlastamine
  • täiendused, parandused lasteaia kodukorras
  • 2017/2018 õppekasvatustegevuse kokkuvõte

Rühmade paiknemine suvekuudel. Koondrühmad

22/06/2018 - 11:13

Lauluvõistlusest KULDMIKROFON osavõtt

27/05/2018 - 12:08

20. mail toimus Pärnu Mai koolis VIII laste laulupäev "Kuldmikrofon 2018".
Lasteaiast osales Mia Jaanimets "Krõllidest", Keven Parts "Midrilinnust"
ja Heleene Lankov "Pesamunadest".
Kõiki lapsi tunnustati kuldsete medalitega.

Emadepäeva peod lasteaias

04/05/2018 - 14:25

Kevadine jalutuskäik kodulinnas

27/04/2018 - 15:48
Sindi Lasteaia Tervisenõukogu kuulutas südamekuu alguses välja fotokonkurssi „Kevadine jalutuskäik kodulinnas“.
Ürituse eesmärk oli suunata lapsevanamaid jalutama koos lapsega oma kodulinna kaunimates ja huvitavamates paikades ning jäädvustada see fotodena.
Kõikidest piltidest koostati näitus, millega saab tutvuda lasteaia peahoone B-korpuse koridoris.

Tervisenõukogu tänab :

Sipsikud -  Romario ja Liisa vanemaid
Krõll -  Yaroslava, Lucas'e, Caroliina ja Meribel'i vanemaid
Naerukillud - Rebeka, Marten M ja Karl Mathias Dimitri vanemaid
Mesimumm - Sofia ja Eliise vanemaid
Päikesejänku - Henri ja David'i vanemaid
Nublud - Aaron'i, Aleksander ja Laura vanemaid
Midrilind - Oliver ja Keven’i vanemaid
Pesamunad – Grethel’i vanemaid

Näitus "Märka suhkruid meie toidus!"

18/04/2018 - 09:09

Alates 18.apr. B-korpuse koridoris avatud suhkruriiul “Märka suhkruid meie toidus”

Laulukonkursside rohke nädalavahetus Pärnus ja Sindis

17/04/2018 - 15:26

Reedel ja laupäeval, 13.-14. aprillil, toimus Raeküla Vanakooli Keskuses Pärnu linna ja maakonna XI mudilaste laulukonkurss "Lauluaias 2018".

Reedel toimunud ansamblite eelvoorus osales kaks meie lasteaia ansamblit.
Koolieelikute ansamblis "Rõõmsad Lepatriinud" särasid laval Aurora, Christella, Hetiriin, Meribel, Sabrina "Rõõmuraasude rühmast" ning Emilia ja Noora Lee "Lepatriinude" rühmast.
4-6aastaste "Uudishimulikud Sahmerdajad" ansamblis võlusid publikut ja žüriid Mia ja Sanna Sofia "Krõllidest"; Aleksandra, Laura ja Lisandra "Nubludest"; Deondra Camille, Heleene, Hele-Liise ja Karmen "Pesamunadest"; Hedvig "Tibudest" ning Keven "Midrilinnust".

Eelvoorust pääsesid lõppkontsedile, mis toimub 29. aprillil kell 12 Raekülas, "Uudishimulikud sahmerdajad".

Pühapäeval, 15. aprillil toimus Sindi Seltsimajas laulukonkurss "Sindi Ööbik 2018", kus osalesid Mia "Krõllidest"; Laura "Nubludest"; Deondra Camille, Heleene ja Bärbel "Pesamunadest"; Noora Lee "Lepatriinudest"; Christella, Hetiriin ja Mileena "Rõõmuraasudest ning Karel ja Keven "Midrilinnust".

Seekord langetas žürii järgmise otsuse:

3-5aastased I koht Mia Jaanimets, II koht Keven Parts, III koht Deondra Camille Kadak
6-7aastased I koht Heleene Lankov

"Et kõik auhinnalaualt oma osa ei saanud, ärge muretsege" - nagu ütles žüri liige Tõiv Tiits: "Jätkake laulmist!"
Aitäh vanematele, õpetajale ja tublidele laululastele!

Jalgrattapäev lasteaias

13/04/2018 - 15:42

13.aprillil oli lasteaias jalgrattapäev.

Külas olid Tori valla piirkonnapolitseinik Piret Dreimann ja noorsoopolitseinik Andrea Rebane.

Üheskoos vaadeldi missugune on korras jalgratas. Räägiti sellest, kus lapsed võivad jalgrattaga sõita. Politseinikud pingutasid laste kiivrite rihmad ja õpetasid, kuidas kiivrit pähe panna nii, et see kaitseks pead. Viidi läbi väikese kiivri katse munaga.

Järgnes vigursõit liiklusväljakul. Lapsed sõitsid jalgrattal sirgete ja loogeliste joonte vahel, ümber koonuste, peatusid stop märgi ja ülekäiguraja ees. Õpetajad pärisid, miks lapsed nii teevad ja lapsed andsid õigeid vastuseid. Ringi sai läbida mitu korda, sest harjutamine teeb meistriks.

Õppusest võtsid osa järgmised rühmad: Lepatriinud, Rõõmuraasud, Tibud, Pesamunad, Nublud, Krõll, Midrilind.

Päeva järgnev osa oli kogu lasteaiaperele väga põnev.

Politsei ja Piirivalvekolledži esindajad Tarmo Orav (Nublude rühma lapsevanem) ja Triinu Laos koos kadettidega näitasid politseisõidukeid. Vaadati märulipolitsei varustust, kuulati sireeni. Tegevust saatsid politseinike asjalikud selgitused.

Tore oli kuulda laste suust „Aitäh, politseinikud on meie sõbrad!”

Lasteaia laulupäev "Väike ööbik"

12/04/2018 - 09:43

11. aprillil leidis aset traditsiooniline lasteaia laste laulupäev "Väike ööbik".
Laulupäeval astusid üles Ülle Otsa laulustuudio lasteansamblid ja fotol olevad solistid.

Laulupäevast osavõtnud said tunnustatud lasteaia tänukirja ja kuldse šokolaadimedaliga.

Kõik need lapsed armastavad väga laulda ning nende unistuseks on saada superstaariks

Pühapäeval, 15. aprillil Sindi Seltsimajas toimuvale "Sindi ööbiku" lauluvõistlusele saadab žürii  järgmised lapsed:
Mia Jaanimets, Deondra Camille Kadak, Aleksandra Käär, Keven Parts, Madly Rohelsaar, Laura Soondra, Heleene Lankov, Bärbel Tomson, Sabrina Sakk, Noora Lee Laarmann, Christella Palmi, Hetiriin Aksen, Karel Koitla ja Milena Nikolajeva.

Laulukonkurss algab kell 12.00
Soovime väikestele solistidele julget esinemist ja edu!

Žürii nimel Viivi Palmissaar

Pildistanud Liina Müür

Lapsevanemate infotund

11/04/2018 - 08:47

11. aprillil algusega kell 14.00 lasteaia muusikasaalis esmakordselt sügisel lasteaeda tulevate laste vanemate infotund.